Armiks

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Armiks Sp. z o.o.

Armiks

Armiks
ul. Biskupińska 21, 30-732 Kraków
tel: (012) 452 26 86, fax: (012) 452 26 60
e-mail: armiks@armiks.com.pl
PN-EN ISO 9001:2015
AQAP 2110:2016

Armiks
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Armiks" Sp. z o.o.
ul. Biskupińska 21
30-732 Kraków
fax: (012) 452 26 60
tel: (012) 452 26 86
e-mail: armiks@armiks.com.pl

Wyroby

Podnośnik lekkich figur bojowych typu PPL-2A/P Podnośnik lekkich figur bojowych typu PPL-2A/P przeznaczony jest do szkolenia w wykrywaniu i niszczeniu celów podczas strzelań szkolnych i sprawdzających oraz ćwiczeń taktycznych z broni ręcznej i pokładowej poprzez zdalne ukazywania i chowania figur bojowych oraz przesyłanie informacji zwrotnej o trafieniu figury przy użyciu pulpitów przewodowych i bezprzewodowych.
Podnośnik lekkich figur bojowych typu PPL-2A wersja WSB-04 Podnośnik lekkich figur bojowych typu PPL-2A wersja WSB-04 przeznaczony jest do szkolenia w wykrywaniu i niszczeniu celów podczas strzelań szkolnych i sprawdzających oraz ćwiczeń taktycznych, z broni ręcznej i pokładowej poprzez zdalne ukazywanie i chowanie figur bojowych oraz przesyłanie informacji zwrotnej o trafieniu figury przy użyciu pulpitów przewodowych i bezprzewodowych (radiowych).
Podnośnik lekkich figur bojowych typu PPL-2A Podnośnik lekkich figur bojowych typu PPL-2A jest przystosowany do sterowania przewodowego i przeznaczony do zdalnego ukazywania i chowania lekkich figur bojowych oraz przesyłania informacji o trafieniu podczas strzelań szkolnych i sprawdzających oraz ćwiczeń taktycznych z broni ręcznej i pokładowej.
Podnośnik ciężkich figur bojowych typu PPC-81 MR Podnośnik ciężkich figur bojowych typu PPC-81 MR przeznaczony jest do szkolenia załóg czołgów i BWP w wykrywaniu i niszczeniu celów podczas strzelań szkolnych, sprawdzających i ćwiczeń taktycznych z broni pokładowej poprzez zdalne ukazywanie i chowanie figur bojowych oraz przesyłanie informacji zwrotnej o trafieniu figury. Przystosowany jest do sterowania przewodowego i bezprzewodowego.
Zasilacz sieciowy typu WZS-93 Zasilacz sieciowy typu WZS-93 przeznaczony jest do zasilania podnośników figur bojowych typu PPL-2A, PPC-81-MR wszystkich wersji, podczas strzelania z broni strzeleckiej i maszynowej.
Czujnik inercyjny typu WCI-01 Czujnik inercyjny typu WCI-01 przeznaczony jest do rejestrowania trafienia figury bojowej wykonanej z płyty spilśnionej, zapewniając wizualizację efektu trafienia poprzez opuszczenie figury. Czujniki inercyjne typu WCI-01 współpracują z podnośnikami lekkich i ciężkich figur bojowych stosowanych w Wojsku Polskim na strzelnicach garnizonowych i poligonowych. Pośredniczą one w przedstawieniu całkowitego odzwierciedlenia trafienia w figurę bojową, tym samym zapewniając prawidłową ocenę procesu szkolenia.
Urządzenie do oświetlenia figury bojowej typu PO-08

Urządzenie do oświetlenia figury bojowej typu PO-08 przeznaczona jest do demaskowania figury bojowej podczas ćwiczeń z obserwacji i rozpoznawania i strzelań nocnych na strzelnicach garnizonowych oraz poligonowych z broni strzeleckiej i działowej.

Śruba PRB-1 (śruba mikrometryczna) Śruba PRB-1 zwana śrubą mikrometryczną służy do przesunięcia muszki w poziomie w rodzinie broni strzeleckiej AK podczas indywidualnego przystrzeliwania broni, bądź po jej remoncie.
Stojak do mocowania broni strzeleckiej (uniwersalny) typu TS-93 Stojak uniwersalny typu TS-93 do mocowania broni strzeleckiej przeznaczony jest do nauki celowania w pozycji leżąc i stojąc. Służy również do przestrzeliwania broni.
Ekran do Ekran do "Trójkąta błędu" typu TE-78 przeznaczony jest do nauki i sprawdzania jednolitości celowania oraz wykrywania błędów podczas celowania z broni strzeleckiej.
Muszka pokazowa uniwersalna typu TM-70 Muszka pokazowa uniwersalna typu TM-70 przeznaczona jest do wstępnej nauki ustawiania przyrządów celowniczych tj. do demonstrowania szkolonym prawidłowego położenia muszki w stosunku do szczerbiny oraz zgrywania przyrządów celowniczych w stosunku do celu. Służy też do omówienia nieprawidłowego zgrywania (ustawienia) przyrządów celowniczych.