Armiks

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Armiks Sp. z o.o.


Armiks
ul. Biskupińska 21, 30-732 Kraków
tel: (012) 452 26 86, fax: (012) 452 26 60
e-mail: armiks@armiks.com.pl
PN-EN ISO 9001:2015
AQAP 2110:2016

Armiks
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Armiks" Sp. z o.o.
ul. Biskupińska 21
30-732 Kraków
fax: (012) 452 26 60
tel: (012) 452 26 86
e-mail: armiks@armiks.com.pl

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ARMIKS Sp. z o.o. w Krakowie od prawie 20 lat specjalizuje się w produkcji, naprawie, remontach i modernizacjach sprzętu szkolno-treningowego na potrzeby wojska i policji. Nasze produkty są obecne w Jednostkach Wojskowych na terenie całego kraju.

Nasza firma jest koncesjonowanym producentem podnośników lekkich i ciężkich figur bojowych, wysoko prądowych zasilaczy sieciowych i czujników inercyjnych. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne przystosowane do obróbki metali. Każdy produkowany przez firmę Armiks produkt przechodzi przez wieloetapową kontrolę jakości (międzyoperacyjne i finalną) pod okiem wykwalifikowanej kadry zapewniającą najwyższą jakość naszych wyrobów, potwierdzoną przez 24 miesięczną gwarancję.

Przedsiębiorstwo ARMIKS posiada certyfikacje systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015, Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej wydany przez Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości i Kodyfikacji, certyfikat AQAP 2110:2016 wydany przez NATO, dotyczący gwarancji jakości projektowania, praca rozwojowych i produkcji.

Nasz Dział techniczny składający się z prężnego zespołu wykształconych, młodych, doświadczonych pracowników wciąż poszerzających branżową wiedzę dba o rozwój i modernizazcje wytwarzanych przez naszą firmę produktów i wdrażanie nowych innowacyjnych rozwiązać. Dążymy do ciągłego poszerzania naszej oferty o nowe innowacyjne wyroby.

Naszym klientom zapewniamy dodatkowo usługi serwisowe gwarancyjne i po gwarancyjne wykonywane w siedzibie firmy jak i przez mobilny zespół.

Stałymi długoletnimi zleceniodawcami przedsiębiorstwa ARMIKS są: Oddział Bazy Szkoleniowej Dowództwa Wojsk Lądowych, Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych, Regionalne Bazy Logistyczne (RBLog), Wojskowe Odziały Gospodarcze (WOG) i Jednostki Wojskowe. Nasz sprzęt ze specjalne projektowanymi rozwiązaniami jest wykorzystywany miedzy innymi w elitarnej jednostce specjalnej GROM.